.

آپلود عکس
ارتباط با مدیریت سایت
هر شب می توانید از ساعت 11 تا 12 شب سوالات خود را بپرسید
عضویت در خبرنامه ی سایت

Powered by WebGozar

آمار بازدید سایت
ما را دنبال کنید
هم کلاسی ها
نظر سنجی سایت
دوستان ما
هم کلاسی ها هم کلاسی ها هم کلاسی ها هم کلاسی ها هم کلاسی ها
Contact us
آپلود عکس
   

اطلاعیه ی پست جزوه های دوم

پنجشنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۵۱ ب.ظ

با سلام

دوستان بدون حاشیه می رم سر اصل مطلب، خوب تقریبا همتون می دونید که قراره کتاب ها رو با یک انتشارات کار کنیم و با اونها بدم بیرون بنابراین از سال دوم به بعد هر چی کتاب قرار بوده بیاد مشخص نیست به امسال برسن یا نه چون قراره که کتاب ها رو درسنامه تست بدم و طراحی تست ها خیلی طول می کشه از طرفی دیگه مثل قبل سرم خلوت نیست و درگیر بیمارستان و دانشگاهم. اما پیش 2 رو خیلی مهمه و چیزی حدود 14 الی 16 سوال کنکور رو شامل میشه و تقریبا همه ی بچه ها توش می لنگن، تصمیم گرفتم پیش 2 رو خودم بدم بیرون و نگران این موضوع مباشید که تقریبا با شروع نیمه ی دوم مدارش یعنی شروع پیش دانشگاهی 2 پیش 2 رو می دیم بیرون. فقط یک چیزی می گم و زیاد کشش نمی دم اینکه متاسفم برای اون دانش آموزانی که میان و توهین می کنن که چرا نمی خوای پیش 1 رو بدی برون! چرا نمی خوای فلان کتاب رو بدی بیرون؟! فلان فلان شده! خلاصه اینکه به این نتیجه رسیدم خدمات زیادی باعث توهمات یکسری افراد می شه، به طوری که این افراد فکر می کنند فردین جوادی حکم یک نوکر جلو در خونه ی اونهاست. به هر حال گفتم بدونید که اگر سیاست هامون رو تغییر دادیم شوکه نشید. در مورد فاگوزیست سوم، اون افرادی که در تهران هستند به زودی برای بانک کتاب پایتخت فرستاده می شه و می تونن مستقیما از اونجا تهیه کنن که با پیک به صورت رایگان براتون ارسال می کنن. هر وقت فرستادیم براشون اطلاع می دیم.

در مورد جزوه ی دوم ، خواهش می کنم که انقدر تماس نگیرید واقعن سخته که پاسخگوی این حجم از تماس ها باشم. فعلا برای کسی پست نشده و طی دو سه روز آینده برای همه رو پست می کنیم. خواهشن چند روز مهلت بدید این تن بمیره! (بیا! همین الان یکی 50 تا اس ام اس داده که عاغا یادت نره برام بفرستی! :| این جوابی بود که من براش فرستادم گوزلر اوسده آشکیم!)

در مورد آزمون ها هم برنامه ش اعلام میشه نگران نباشید تماس هم گرفته میشه چون تعداد افرادی که قصد ثبت نام رو دارن خیلی بالاست باید یه روز وقت درست و حسابی بزاریم و باهاشون تماس بگیریم.

در مورد برنامه ی زیست شناسی هم که از اول مهرماه برنامه ها بر روی سایت قرار می گیره. این برنامه ها برخلاف برنامه هایی که تابستون ارائه شدن از چند بخش تشکیل شدن که خیلی قشنگ شده.

دوستان تا تاریخ 10 مهرماه هیچ سفارشی گرفته نمی شه! چون سفارشات گرفته شده بیش از حد بالا هستش و تا اون موقع درگیر ارسال جزوه ها هستیم. پس تحت هیچ شرایطی مبلغی واریز نکنید و از روز 11 مهرماه دوباره فروش استارت می خوره اوکی؟ در ضمن اگر کسی زنگ زد یا sms داد جوابشو ندادم ناراحت نشه چون این روزا خیلی درگیرم. شاید گوشی رو تا چند روز خاموش کنم. در مورد اینکه کامنت ها رو دیر جواب می دیم عذرخواهی فراوان چون هم آقا رضای گل درگیره هم خودم پس به بزرگی خودتون ببخشید.

خیلی مخلصیم فدا مدا بوسه

 

۹۳/۰۶/۲۷