.

آپلود عکس
ارتباط با مدیریت سایت
هر شب می توانید از ساعت 11 تا 12 شب سوالات خود را بپرسید
عضویت در خبرنامه ی سایت

Powered by WebGozar

آمار بازدید سایت
ما را دنبال کنید
هم کلاسی ها
نظر سنجی سایت
دوستان ما
هم کلاسی ها هم کلاسی ها هم کلاسی ها هم کلاسی ها هم کلاسی ها
Contact us
آپلود عکس
   

معرفی مشاور + کتاب ها + خیلی چیزا :)))

دوشنبه, ۱۰ آذر ۱۳۹۳، ۰۱:۳۵ ب.ظ

سلام سلام سلام!

عاغا سلام به روی ماهتون! بزنم به تخته رنگ و روتون واشده :)))

بالاخره بعد از چند هفته مشغله و درس و دانشگاه و سر کله زدن با این و اون! تونستم یه تایم خالی پیدا کنم و بیام یه پست بزارم. عاغا ناجور مریض شدم بدن درد دارم خفن! از اینا گذشته یه چند تا موضوع رو بگم:

الف) مشاوره ی کنکور

خیلی از دوستان و والدین تماس می گیرن که آقای جوادی اگه ممکن باشه به این پسر / دختر ما مشاوره تلفنی بدی و خلاصه از این حرفا. بنده بارها گفتم که تو بحث مشاره فعالیت نمی کنم چون علمش رو ندارم اطلاعاتش رو ندارم. حالا درسته که یه کار خوب تو حیطه ی زیست شناسی دادم بیرون اما دال بر این نمیشه که علامه ی دهر باشم. باور کنید اگه قرار باشه من به یکی مشاوره بدم اون ضرری که بهش می رسونم بیشتر از سودش هستش چرا؟ معلومه چون من اطلاعات مشاوره ایم ناقصه. رو این حساب توصیه می کنم همیشه وقتی می خواید دنبال چیزی برید ، برید سراغ اهلش! مشاوره هم همینطور. خوب من قلا هم مشاورینی رو معرفی کردم و باز هم معرفی می کنم. دوستان به نظر من! و با توجه به بررسی هایی که خهودم انجام دادم و حتی از خیلی از دانش آموزان پرس و جو کردم 2 شخص رو تایید می کنم.

دکتر افشار

دکتر قاسمی

برید به سایت هاشون و همه ی اطلاعات هست. هر دو شخص بسیار اطلاعات قوی دارن و همینجوری رو هوا حرف نمی زنن! در ضمن چند سالی هستش که تو کار مشاورن و تجربه های لازم رو دارن.

ب) کتاب های فاگوزیست

دوستان خواهش می کنم انقدر منو تحت فشار نزارید! بابا مگه من چند نفرم! دانش آموزی که تا دیروز به به چه چه می کرد میای کامنتارو چک کنی می بینی برات فحش نوشته که چرا پیش 1 رو نمی دی بیرون! واقعا چرا این رفتارها از ماها سر می زنه؟؟ انتشارات گنده ای مثل خیلی سبز یا گاج خواستن کتاب بدن بیرون 1 سال طول کشید! هر کتاب دو تا مولف داره و صد البته چیزی حدود 40 نفر که همگی جزء دبیران مطرح و سرشناس هستن دارن کمکشون می کنن که یه کتابو به مرحله ی چاپ برسونن! اون وقت فردین جوادی خودشه و خودش! واقعا مقایسه کنید بعد انتظارات داشته باشید. اگه الان کارای ما مثل کرم خاکی داره پیش میره به خاطر اینه که یه تنه همه ی کارارو خودم دارم انجام می دم. منم زندگی دارم دانشگاه دارم بیمارستان میرم اینور اونور ! نمی تونم همه ی وقتم رو که صرف این کار کنم. می گن آقا به صورت جزوه منتشر کن! پشت دستمو داغ گذاشتم که بخوام همچین کاری کنم چون دوستان دزد و شیاد تو کمینن. 

ببخشید بابت گله هام اما واقعا حقیقت بودهمش.

راستی در مورد فاگوزیست هم جلد یک و دوش تا چند روز دیگه از چاپخونه تحویل گرفته میشه. شاید خرید آنلاین هم داشته باشیم.

ج) هدیه به دبیران زیست شناسی

با توجه به اینکه کتاب ها تا چند روز آینده از چاپخونه تحویل گرفته میشه تصمیم گرفتیم که به دبیران زیست شناسی مدارس از هر جلد یک عدد هدیه بدیم. به همین خاطر اگر شما همکار عزیز دوست دارید که کتاب فاگوزیست(جلد 1 و 2) رو داشته باشید لطفا شماره تماس + استان و شهر + مدرسه ای که توش تدریس می کنین + کد پرسنلی تون برامون به شماره پیامکی که مشاهده می کنید sms کنید.

سامانه پیامکی: 5000120658

یه موضوع دیگه ای هم بود می خواتم بگم که خیلی مهمه اما یادم رفت الانم دیرم شده باید برم جایی :)))) آها یادم اومد. بچه ها در مورد پیش دانشگاهی بدونید که پیش یک 10 دی ماه وارد بازرا میشه. صفحه آرایش تموم شده (124 صفحه شده) و باید برای اخذ مجوز فرستاده بشه.

د) یه چیز دیگه یادم اومد :))

خیلی از بچه ها sms می دن زنگ می زنن . من همین جا از تک تک شون عذر خواهی می کنم که نمی تونم جواب بدم. باور کنید بچه ها روزی حداقل 200 تا sms میاد حداقل 300 تا miss call رو صفحه گوشی میافته. من اوچیک! همتونم :)) از دستم ناراحت نشید که بگید ای بابا یارو خودشو گرفت و این حرفا. نه ما چیزی نداریم که بخوایم خودمونو بگیریم :)) 

منتظر خبرای خوب باشید. مواظب خوبی هاتون باشید بوسه