.

آپلود عکس
ارتباط با مدیریت سایت
هر شب می توانید از ساعت 11 تا 12 شب سوالات خود را بپرسید
عضویت در خبرنامه ی سایت

Powered by WebGozar

آمار بازدید سایت
ما را دنبال کنید
هم کلاسی ها
نظر سنجی سایت
دوستان ما
هم کلاسی ها هم کلاسی ها هم کلاسی ها هم کلاسی ها هم کلاسی ها
Contact us
آپلود عکس
   

فاگوزیست دوم و پیش 1 بزودی چاپ می شوند

چهارشنبه, ۱۵ بهمن ۱۳۹۳، ۰۹:۴۵ ب.ظ

با سلام خدمت شما دانش آموزان....

به زودی کتابهای فاگوزیست سال دوم و پیش دانشگاهی 1 چاپ می شن. نمونه کارهاشون رو هم روی سایت قرار می دیم. خیلی از دانش آموزان سوال می پرسن که کدوم کتاب به امسال میرسه کی چاپ میشن؟ و از این دست سوال ها. بچه ها توجه داشته باشین که توی همین پست در مورد کتابها توضیح می دم و از این به بعد تحت هیچ شرایطی کامنت هایی رو که در مورد کتابها هستش رو تایید نمی کنیم و پاسخش رو نمی دیم. عاجزانه ازتون خواهش می کنم توی وایبر و لاین و واست آپ پیام ندین سوال نپرسید. شما با یک نفر طرف هستید اما من با حداقل 6 هزار نفر! که همه هم انتظار دارن به تک تک سوالاتشون اعم از درسی! شخصی! علایق! غذای مورد علاقه! داشتن یا نداشتن مخاطب خاص! و خلاصه هرچی سوال خصوصی هست جواب بدم خنده امیدوارم که درکم کنید. یکسری از دانش آموزان پیام می دن که ای بابا آقای دکتر انقد خودتونو نگیرید! والا به پیر به پیغمر من خودمو نمی گیرم اصن اونی که خودشو می گیره ماسته! نه من! اگه جوابتونو ندادم ناراحت نشید. خیلی مخلصیم بوسه

مجموعه کتابهای فاگوزیست 7 جلد هستن که در ابتدای سایت اسامی جلدها مشخصه. از این بین جلد اول چاپ شده حدود 3 ماه پیش و تو بازار موجود هست و می تونید تهیه کنید. از بین سایر جلدها:

جلد دوم: این جلد تا اواخر این ماه قطعا چاپ میشه منتظر استاد پاکنهاد هستیم تا جلد رو برامون طراحی کنن. نمونه کارشم همین جمعه روی سایت می زارم.

جلد دوم: این جلد هم که مربوط به پیش دانشگاهی 1 هستش همزمان با سال دوم چاپ میشه و توضیحاتشم دادیم که مشخصه تعدادصفحات و ....

جلد چهارم: این جلد که یکی از مهم ترین کتابهای زیست شناسی رو شامل میشه در حال بازنویسی هستیم و انشاء ا... به کمک دکتر قنبرزاده تا قبل عید یا به صورت جزوه و یا به صورت کتاب میدیم بیرون. سعی ما بر این هستش که به صورت کتاب بدیم بیرون اما اگه دیدیم واقعا دیگه خیلی داره دیر میشه به صورت جزوه می دیم بیرون. اونم فقط به خاطر گل روی شما.

جلد پنجم: این جلد بچه ها کلا به امسال نمی رسه و سال دیگه هم اواسط پاییز میاد بیرون. اصلا نوشته نشده.

جلد ششم: این جلد هم قطعا اواخر سال دیگه دوران جمع بندی میاد بیرون و به کنکور امسال نمیرسه.

جلد هفتم: این جلد بچه ها تمام سعی م رو می کنم که به امسال برسونم و حداکثر تا 15 فروردین آماده بشه کتابش اگه واقعا دیدم داره دیرمیشه مثل پیش 2 به صورت جزوه ارائه میشه. امسال کتابش دی وی دی نداره اما سال بعد قطعا دی وی دی دار خواهد شد.

جلدهای بعدی: مجموعه ی تستی هم داریم می نویسیم که ایشالا سال دیگه یک الی دو جلد کتاب تستی توپ مثل درسنامه هامون بدیم بیرون. منتهی به کمک جمعی از دوستان خوش ذوق و خلاقمون که سال دیگه معرفی می شن(من جمله دکتر قنبرزاده)

توصیه ی من به شماها:

خیلی ها می گن اقای دکتر واقعا داره دیر میشه و این حرفا. خوب منم قبول دارم بچه ها می دونم واقعنم دیر شده اما به این موضوع توجه داشته باشین که مثلا انتهای این ماه پیش 1 و یا دوم که میاد تو بازار خیلی از شماها دوم و پیش 1 رو یا از روی کتاب درسی و یا از روی کتابهای کمک اموزشی دیگه مطالعه کردین و وقتی فاگوزیست رو گرفتین خیلی سریع تر پیش میرید چرا؟ چون بالاخره همه ی کتابهای کمک اموزشی از روی یک منبع نوشته می شن و چیزی حدود 60 الی 70 درصد مطالب عین هم هستش. می خوام اینو بگم که شما نگران تموم کردنش نباشید خیلی راحت می تونید جمعش کنید علت دیگه شم شیوه ی خیلی روون و ساده ی نگارش هستش که توی کتاب بکار بردم. برخلاف ظاهرش وقتی می خونید میرید تو عمق جملات و خیلی سریع مطالعه می کنید. پس تا وقتی که فاگوزیست بخواد بیاد شما حالا یا از روی کتاب درسی یا از روی جزوه ی دبیر خودتون بخونید تا وقتی فاگوزیست اومد دسستون سریع ریزنکاتشو بترکونید! و تبدیل بشید به یه زیست خوار تمام عیار!

لطفا در مورد کتابها سوال نپرسید به محض اینکه کتابها چاپ شدن از طریق سامانه پیامکی بهتون sms می دیم.

انیمیشن های دیگه رو هم به مرور می زاریم روی سایت همه رو ییهو! نمیشه که گذاشت.

فدا مدا! بوسهبوسه

۹۳/۱۱/۱۵